Informace o přerušení dodávek tepla a teplé vody

Vytisknout

ODSTÁVKA TEPLÉ VODY PRO OBJEKTY V ULICI ŠEVČÍKOVA

Vážení odběratelé,

v souladu se zněním § 4 bodu (5) Vyhlášky č. 194/2007 Sb., Vás Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o. informuje o provedení prací spojených s plánovanou výměnou zásobníků teplé vody ve výměníkové stanici VS Ševčíkova a rekonstrukcí přilehlých rozvodů TUV.

V důsledku prací dojde k přerušení dodávky teplé vody do objektů č.p. 534, č.p. 535, č.p. 536, č.p. 537, č.p. 538 a č.p. 539 v ulici Ševčíkova v Prachaticích. Po obnovení dodávky může dojít ke krátkodobému zákalu v teplé vodě. Vzniklá situace nás velmi mrzí, ale z důvodu zachování kvality dodávky, se jedná o nezbytné technické řešení.

 

Odstávka proběhne v termínu od 17. 6. do 26. 6. 2019.

 

Vám, našim zákazníkům se velmi omlouváme za vzniklé komplikace a zároveň Vás ubezpečujeme, že vynaložíme maximální snahu, aby odstávka byla provedena v co nejkratším termínu a námi nabízený komfort služeb spojený s dodávkou teplé vody, byl co nejdříve obnoven.


Copyright 2012 Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o. | Template Design JTDesign